בתיאבון ולבריאות!

ערכה להעשרת הידע של ההורים אודות הקניית הרגלי אכילה בריאים לתינוקות וילדים

אנשי מקצוע המעוניינים ליזום הדרכות להורים, לצוותים חינוכיים וטיפוליים ועוד, יוכלו למצוא כאן ערכות הדרכה במגוון נושאים.
מטרת הפרויקט היא לעודד את רופאי הילדים, האחיות והגורמים המקצועיים הנוספים הפעילים בקהילה בקרב ילדים ומשפחותיהם ליזום קשר ישיר ובלתי אמצעי עם חברי הקהילה ועם אנשי המקצוע השונים הסובבים אותם, וכך ליצור מערכת אינטגרטיבית ומקיפה המכוונת זרקור אל בריאותם ורווחתם של הילדים בקהילה.

בערכה זו: על אכילה תקינה, טעויות נפוצות בהאכלת תינוקות וילדים, אכלנים בררנים, השמנת ילדים ועוד.

כל ערכה נכתבת ונערכת על ידי רופא ילדים או איש מקצוע מוביל ורלוונטי אחר, ומכילה סקירת ספרות, מצגת מוכנה להרצאה וטקסט נלווה למצגת. הקבצים זמינים להורדה בחינם לכל דורש.
בנוסף יוכלו אנשי המקצוע המעוניינים בכך לרכוש בכל ערכה שי לחלוקה בסיום ההדרכה, המתאים לנושא המדובר. בערכה זו: מערכת כריכים מנויילנת הניתנת למחיקה, המיועדת לתכנון שבועי משותף להורים ולילדים

עמותת גושן הינה עמותה ללא מטרות רווח. פעילות העמותה מתאפשרת הודות לתרומות ואנשי מקצוע המנדבים את זמנם והכלים המקצועיים העומדים לרשותם.
מוצרי החלוקה בהדרכות נמכרים בעלות סמלית לצורך כיסוי עלויות ההדפסה והמשלוח בלבד.

תכולת הערכה (הורדת הקבצים בחינם)

הורדת מצגת - בתיאבון ולבריאות

הורדת סקירת ספרות וטקסט נלווה למצגת 'בתיאבון ולבריאות'

ערכה לחלוקה בהדרכות

מערכת כריכים: מערכת מנויילנת הניתנת למחיקה, המיועדת לתכנון שבועי משותף להורים ולילדים. יחד יוכלו להחליט באיזה לחם הם בוחרים, מה יכיל הכריך, אילו פירות וירקות ייקחו לבית הספר ועוד. באופן זה ניתן להדגים לילדים את חשיבות של הגיוון והאיזון ולהעניק להם אחריות על הבחירה.

בחר כמות

סה"כ 80